Sedící anděl - světlonoš
dřevo, řezané, střední Evropa, 2. pol. 18. století, výška 34 cm, chybí noha, lehce poškozeno (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Sedící anděl - světlonoš
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |